Infolinka NONSTOP: +421 903 650 240

O nás

10 dôvodov, prečo si vybrať Euro VKM

  1. Potrebujem preklad v špičkovej kvalite, vypracovaný profesionálom, ktorý je špecialistom v odbore a zároveň rodeným hovorcom cieľového jazyka.
  2. Rýchlosť a kvalita sú pre mňa dôležitejšie ako najnižšia cena. Mám už dosť oneskorených prekladov, reklamácií a bezcenných ospravedlnení vyplývajúcich z najlacnejších ponúk.
  3. Potrebujem spoľahlivého partnera na dlhodobú spoluprácu, ktorý pozná moje potreby, dodržiava zaužívanú terminológiu a vie sa prispôsobiť mojim požiadavkám.
  4. Niekedy potrebujem preklad z jedného do druhého cudzieho jazyka vrátane tých menej používaných. Inokedy zasa expresný úradny preklad, korektúru textu v neštandardnom formáte či prepis cudzojazyčnej audio alebo video nahrávky...
  5. Na všetky zákazky súvisiace s prekladmi a tlmočením chcem jedného partnera, ktorý mi poskytne záruku kvality.
  6. Potrebujem jedného stabilného projektového manažéra, ktorý má na starosti všetky moje projekty, promptne reaguje na moje emaily, je vždy zastihnuteľný a zodpovedá za kompletné vybavenie mojich objednávok.
  7. Keď potrebujem zabezpečiť tlmočenie, musím mať istotu, že tlmočník má dlhoročné skúsenosti tak s tlmočením samotným, ako aj s danou tematikou.
  8. K tlmočeniu potrebujem nielen kvalitného tlmočníka, ale aj komplexné zabezpečenie tlmočníckej techniky, prípadne pomoc s organizáciou celej konferencie. Moja predstava je jeden kvalitný dodávateľ, ktorý je garantom hladkého priebehu celej akcie.
  9. Dodržiavanie termínov! Nemám čas zaoberať sa povinnosťami druhých. Od svojich dodávateľov vyžadujem profesionálny prístup.
  10. Pri zabezpečovaní prekladov, tlmočenia či súvisiacich služieb potrebujem partnera, ktorý je zárukou diskrétnosti a bezpečného zaobchádzania s informáciami.
Kvalita

SLUŽBY V NAJVYŠŠEJ KVALITE

Objednávka

OBJEDNÁVKA

Kontakt

KONTAKT